| Όνομα προϊόντος | Επνευματοφραγίδα καπνού μαγειρικής για την πόρτα κουζίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας της οικιακής κουζίνας, ξενοδοχείου, εστιατορίου |
| Μήκος | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Χρυσός, ασήμι |
| Ταχύτητα αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αερόπετρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το άνοιγμα της πόρτας διατηρώντας εσωτερικό κλιματισμό και να κρατήσει μακριά μύγα |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 30 m/s |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Διάσταση | 0.92m |
| Ροή αέρα | 3000m ³ /h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000 |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 5G καυτή κουρτίνα αέρα αέρα σειράς |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροπετσέτα σειράς 5G σε κάλυψη από αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα θέρμανσης ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Τάση | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερή & ηλεκτρική κουρτίνα αέρα θέρμανσης ανεμιστήρων |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |