| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Τάση λειτουργίας | 230 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Διαστάσεις | 900x190x205mm |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Όνομα Προϊόντος | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας S5 |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα… |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Φυγοκεντρικός αέρας |
| Μήκος | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Επνευματοφραγίδα καπνού μαγειρικής για την πόρτα κουζίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας της οικιακής κουζίνας, ξενοδοχείου, εστιατορίου |
| Διάρκεια | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Χρυσός, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ & θερμός άνεμος αέρα κουρτίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Φανατικός Φανός ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 0.9m, 1.2m, 1.5m |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Σειρά S5 Κεραμίδα θερμαντικού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |