| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | 5G καυτή κουρτίνα αέρα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Τύπος | Αεροκουρτίνα, φυγοκεντρικού τύπου αεροκουρτίνα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ-μεγάλη αεραγωγική κουρτίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική πόρτα, είσοδος |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Φαν δροσερό |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | Χρυσός καφετής |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | 24V συνεχής αέρας κουρτίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, φορτηγό, εξοπλισμό |
| Παροχή | DC24V |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Διάρκεια | 80cm, 100cm, 120cm |
| Όνομα Προϊόντος | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | Χρυσός καφετής |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Χρήση ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, ασανσέρ. |
| Παροχή | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 410mm, 585mm, 750mm |
| Ονομασία προϊόντος | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το γραφείο, τα εστιατόρια, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Ύψος εγκατάστασης | 3.54m |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Κόκκινος, ασημένιος, καφετής, άσπρος |
| Τάση λειτουργίας | 380/400 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 4500 m3/h |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Ταχύτητα αέρα | 22m/s |