| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα για θέρμανση από άνεμο στην οροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | Άμεση κουρτίνα αέρα εξαερισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 24inch, 36inch, 48inch, 60inch |
| Ονομασία προϊόντος | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο, κόκκινο, καφέ |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ-μεγάλη αεραγωγική κουρτίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Τύπος | Αεροθερμαντήρας |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 600mm |
| Δυναμικό | 230V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Αεροθερμαντήρας |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215 mm |
| Δυναμικό | 380 V, 380 V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Βιότοπος θερμαινόμενου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | ψύξη και θέρμανση |
| Υψόμετρο | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm, 400cm, 450cm |
| Όνομα προϊόντων | Explosionproof κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| παρεχόμενος | 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 120cm |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχη μεγάλη κουρτίνα αέρα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |