| Τάση λειτουργίας | 380 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Διάσταση | 9002000mm |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 1.2m, 1.5cm |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα ερήμων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 120cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Πύλη Titan 1 σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 40 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες |
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Κουρτίνα πόρτας διασταυρούμενης ροής |
| Τροφοδοσία | 220-240V/1PH/50Hz |
| Υλικό λεπίδας | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ανεμιστήρας τοίχου, Βάση τοίχου |
| Δυναμικό | 380 V |
| Ταχύτητα αέρα | 8-9 m/s |
| Βασικά στοιχεία | Μοτέρ |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 10 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Βάρος | 15 κιλά |
|---|---|
| Διαθέσιμα μεγέθη | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ταχύτητα αέρα | 11 m/s |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τηλεχειριστήριο | Ναί |
| Ονομασία προϊόντος | Παγκόσμια σειρά αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |